Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey 8 Mart’ta kadınların yanındaydı

08.03.2017 16:20
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde fabrikalarda çalışan kadınları ziyaret etti. Bozbey, “Kadınlarımızın sosyal, kültürel ve iş hayatında yaşamımızda oldukları kadar yer almalarını istiyoruz” dedi.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Nilüfer’deki emekçi kadınlarla birlikteydi. Başkan Bozbey NOSAB’da bulunan fabrikalarda çalışan kadın işçileri ziyaret etti. Kadınların her zaman yanında olduklarını söyleyen Bozbey, “Kadınlar hayatın her alanında olmalı. Yaptığımız ziyaretlerde kadınların işlerinde başarılı olduğunu görmek bizleri gururlandırdı. Kadınlarımızın sosyal, kültürel ve iş hayatında, yaşamımızda oldukları kadar yer almalarını istiyoruz. Kadınlara önem veren bir kurum olarak, her zaman onların yanında olmaya devam edeceğiz. Ben ayrıca kadın istihdamına önem veren işletmeleri de kutluyorum” dedi.

Başkan Bozbey, ziyaretler sırasında Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız ile birlikte emekçi kadınlara günün anısına hediye verdi. 

  • Bozbey 8 Mart’ta kadınların yanındaydı
  • Bozbey 8 Mart’ta kadınların yanındaydı
  • Bozbey 8 Mart’ta kadınların yanındaydı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016