Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Gençlerde voleybol şampiyonları belirlendi

28.04.2017 16:59
Google+ ile paylaş
Nilüfer 16. Uluslararası Spor Şenlikleri’nde düzenlenen voleybol gençler kategorisinde şampiyonlar belirlendi. Voleybol Genç Kızlar’da Feriha Uyar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Genç Erkekler’de ise Okyanus Koleji şampiyon oldu.

Nilüfer 16. Uluslararası Spor Şenlikleri’nde üç gün süren voleybol turnuvası finalleri nefes kesti. Feriha Uyar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Özlüce Anadolu Lisesi B Takımı arasında oynanan müsabakada normal setler 1-1 eşitlikle sona erdi. Final setinde ise 12-9 geriden gelen Feriha Uyar MTAL rakibine 15-13 üstünlük sağlayarak şampiyonluğunu ilan etti. Genç kızlar kategorisinde yarı final oynayan Tan Okulları ve Sınav Koleji ise üçüncü oldu.


Genç erkekler voleybol finalinde Okyanus Koleji ile Tan Okulları karşı karşıya geldi. Her iki sette de oyun ve skor üstünlüğünü elinde tutan Okyanus Koleji maçı 2-0 kazanarak şampiyon oldu. Genç erkekler kategorisinde yarı final oynayan M.K Çoşkunöz MTAL ve Ahmet Erdem Anadolu Lisesi üçüncü oldu. Şampiyon olan takımlara kupa ve madalyaları Nilüfer Belediyespor Kulübü Başkanı Muhammet Aydın tarafından verildi.

  • Gençlerde voleybol şampiyonları belirlendi
  • Gençlerde voleybol şampiyonları belirlendi
  • Gençlerde voleybol şampiyonları belirlendi

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016