Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

El yapımı çantalar bu sergide

01.07.2017 20:37
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi’nin Çanta Atölyesi’ne katılan kadınlar, deri ve tığ işlemesiyle yaptıkları birbirinden güzel çantaları Konak Kültürevi’nde sergiliyor.

Nilüfer Belediyesi’nin, el sanatlarını yaşatmak amacıyla açtığı Çanta Atölyesi’ne katılan kursiyerler, eğitim sürecinde birbirinden güzel çantalar yaptı. Eğitmenliğini Funda Akman’ın yaptığı Çanta Atölyesi’nde kursiyerler bir dönem boyunca hazırladıkları çantaları Konak Kültürevi’nde meraklılarının izlenimine açtı.

 

Serginin açılışına Nilüfer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güney Özkılınç, Nilüfer Kent Konseyi Genel Sekreteri Elvan Atay, kursiyerler ve sanatseverler katıldı.

 

Nilüfer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güney Özkılıç, unutulmaya yüz tutmuş el sanatlarının yaşatılması için yoğun çaba harcadıklarını belirterek atölye çalışmalarına katılan kursiyerlere ve eğitmen Funda Akman’a harcadıkları emekten dolayı Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey adına teşekkür etti. Açılışın ardından kursiyerlere sertifikaları verildi. Çanta sergisi, 6 Temmuz’a kadar izlenime açık kalacak.

  • El yapımı çantalar bu sergide
  • El yapımı çantalar bu sergide
  • El yapımı çantalar bu sergide

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016