Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Kağıt rölyef sergisi hayran bıraktı

20.10.2017 16:58
Google+ ile paylaş
Tülin Çiçek ve Ayşen Serhatlı, kağıt katlama sanatı ile yaptıkları eserleri, Konak Kültürevi’nde düzenledikleri sergide sanatseverlerle buluşturdu.

Tülin Çiçek ve Ayşen Serhatlı natürmort, figüratif resimler ile soyut çalışmalardan oluşan kağıt rölyef sergisini Konak Kültürevi’nde açtı. Serginin açılışına Eski Maliye Bakanı İsmet Kaya Erdem, Nilüfer Belediyesi Koordinatörü Dr. Sibel Özer ile çok sayıda davetli katıldı.

 

Sergide 6 yıllık çalışmanın ürünlerini sergilediklerini söyleyen Tülin Çiçek, “Sergimizi açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Burada çok sayıda davetlinin bulunması bizleri son derece memnun etti. 162 eser ile sergimiz görücüye çıktı. Burada büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün portreleri olmak üzere 1 ve 3 boyutlu çalışmalarımız bulunuyor” dedi. Serginin açılışına katılan Nilüfer Belediyesi Koordinatörlerinden Dr. Sibel Özer de, sanatın kenti Nilüfer’de yeni bir sergiye ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti ve Çiçek ile Serhatlı’yı başarılı çalışmalarından dolayı kutladı. Konak Kültürevi’ndeki sergi 27 Ekim’e kadar sanatseverlerin izlenimine açık kalacak.

  • Kağıt rölyef sergisi hayran bıraktı
  • Kağıt rölyef sergisi hayran bıraktı
  • Kağıt rölyef sergisi hayran bıraktı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016