Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Hayat Sağlık Grubu’ndan Nilüfer personeline indirim

02.11.2017 12:11
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi’nin, Hayat Sağlık Grubu ile imzaladığı protokol kapsamında, belediye çalışanları ve birinci derece yakınlarına, teşhis-tedavilerde yüzde 20 oranında indirim sağlandı.

Nilüfer Belediyesi, çalışanlarına hizmetlerde indirim imkânı sağlayan protokollere bir yenisini ekledi. Nilüfer Belediyesi’nin, Hayat Sağlık Grubu ile imzaladığı protokol çerçevesinde belediye personeli ve birinci derece yakınları, hem Hayat Hastanesi hem de Hayat Tıp Merkezi’nde teşhis ve tedavilerden indirimli faydalanabilecek. Yüzde 20 olarak uygulanacak teşhis ve tedavilerdeki indirimlerin yanı sıra, yıl sonuna kadar fizik tedavi muayenesinde fark alınmayacak. Ayrıca, diyetisyen muayenesinde de yüzde 50 indirim sağlanacak. Çalışanlara, sağlık hizmetinde indirim imkân sağlayan protokolü, Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız ile Hayat Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fatih Özkul imzaladı.

 

Hayat Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Özkul’un da yer aldığı imza töreninde Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız personel adına Hayat Sağlık Grubu’na teşekkür etti. 40 yıllık bir tecrübeye sahip olduklarını ifade eden Fatih Özkul da, “Hayat Tıp Merkezi ile Nilüfer’de de hizmet vermeye başladık. Deneyimli ve alanında uzman kadromuzla Nilüfer Belediyesi personeline de indirimli hizmet vermekten mutluluk duyacağız” dedi. 

  • Hayat Sağlık Grubu’ndan Nilüfer personeline indirim

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016