Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Makina mühendislerinden Bozbey’e ziyaret

01.03.2018 11:16
Google+ ile paylaş
Göreve yeni seçilen TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Başkanı Fikri Düşünceli ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret etti.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şubesi’nin yeni Başkanı Fikri Düşünceli Yönetim Kurulu Üyeleri Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile Halk Evi’ndeki makamında bir araya geldi. Seçimin ardından tanışma ziyaretleri gerçekleştiren Makina Mühendisleri Odası Bursa Şubesi yönetimi Başkan Bozbey ile projeleri üzerine konuştu. Akademik odalar ve yerel yönetimlerin iş birliğinin ele alındığı ziyarette, Başkan Fikri Düşünceli çalışmaları hakkında bilgi verdi. Akademik Kurul oluşturulması için çalışma başlattıklarını ifade eden Düşünceli, kent sorunlarının ortak akılla çözülmesi gerektiğini belirtti.


Fikri Düşünceli ve ekibini kutlayarak görevlerinde başarılar dileyen Başkan Bozbey, “Akademik odaların görüş ve çalışmaları her zaman önemlidir. Sorunların yerel yönetimler ve akademik odalar iş birliğiyle daha kolay aşılabileceğine inanıyorum. Bursa’nın geleceğini planlarken akademik odaların görüş ve önerileri göz ardı edilmemeli” dedi.  

  • Makina mühendislerinden Bozbey’e ziyaret
  • Makina mühendislerinden Bozbey’e ziyaret

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016