Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer sosyal projeler konusunda örnek

23.03.2018 13:45
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey,Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü çalışanlarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Yapılan çalışmaları değerlendiren Başkan Bozbey,sosyal projeler konusunda da öncü olma yolunda adım adım ilerlediklerini ifade etti.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde görev yapan personelle kahvaltıda bir araya geldi. Nilüfer Belediyesi İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi’ndeki buluşmada Başkan Mustafa Bozbey, personeliyle hem keyifli bir sohbet gerçekleştirdi hem de talep ve önerileri dinledi.

 

Başkan Mustafa Bozbey, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü olarak yaşlı hizmetlerinden destek hizmetlerine, sağlık hizmetlerinden eşitlik birimine kadar geniş bir yelpazede nitelikli hizmet ürettiklerini ifade etti.

 

Belediyelerin sosyal projeler konusunda birçok alternatif çalışmalar ürettiğinin altını çizen Başkan Bozbey, Nilüfer Belediyesi’nin farklı sosyal projeleri vatandaşın hizmetine sunarak bu alanda da öncü olma yolunda adım adım ilerlediğini belirtti. Başkan Bozbey şöyle devam etti: “Nilüfer Belediyesi olarak, her geçen gün artan farklı sosyal projelerle de Nilüferliler’e hizmet etmeye çalışıyoruz. Bu hizmetlerimizin bazıları, tüm Bursa halkına da hitap ediyor. Sosyal projeler konusunda örnek olmak ve yapılan projelerin karşılığı olarak da halkımızın memnuniyet duygularını bize iletmesi, bizim için çok önemli. ”

 

Personele özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Mustafa Bozbey, “Biz, sizlerin temsilcisi olarak, gittiğimiz yerlerde yapmış olduğunuz nitelikli çalışmaları paylaşıyoruz. Gelen teşekkürleri, sizin adınıza alıyoruz. Yapmış olduğunuz işler, Nilüfer Belediyesi’nin geleceğe yönelik iyi işler yaptığının da göstergesi olacaktır” şeklinde konuştu.

  • Nilüfer sosyal projeler konusunda örnek
  • Nilüfer sosyal projeler konusunda örnek
  • Nilüfer sosyal projeler konusunda örnek
  • Nilüfer sosyal projeler konusunda örnek

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016