Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Marifetli Eller'e büyük ilgi

26.04.2019 15:48
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi'nin Nilüfer Halk Eğitim Merkezi ve İhsaniye Kadın Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği iş birliği ile düzenlediği "Marifetli Eller" sergisi Karaman Dernekler Yerleşkesi'nde açıldı.

Nilüfer Belediyesi, Nilüfer Halk Eğitim Merkezi ve İhsaniye Kadın Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği'nin düzenlediği koza, rölyef ve örgü kursuna katılan kadınlar eğitim dönemi boyunca yaptıkları çalışmaları yıl sonu sergisinde izlenime açtı. Birbirinden özel çalışmaların yer aldığı Marifetli Eller Yıl Sonu Sergisi, Nilüfer Belediyesi Karaman Dernekler Yerleşkesi'nde açıldı. Serginin açılışına, Nilüfer Belediye Başkan Vekili Zafer Yıldız, Bursa Cumhuriyet Savcıları Osman Tuna ile Ahmet Taşyurt ile İhsaniye Kadın Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Nebahat İçyerli, Nilüfer Halk Eğitim Merkezi eğitimcileri ve kursiyerler katıldı. Açılışın ardından sergiyi gezen katılımcılar, çalışmalara hayran kaldı.


Nilüfer Belediye Başkan Vekili Zafer Yıldız da başarılı çalışmalarından dolayı kursiyerleri kutlayarak sertifikalarını verdi. 

  • Marifetli Eller'e büyük ilgi
  • Marifetli Eller'e büyük ilgi
  • Marifetli Eller'e büyük ilgi
  • Marifetli Eller'e büyük ilgi
  • Marifetli Eller'e büyük ilgi

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016