Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Kadın girişimciler Başkan Bozbey’i ziyaret etti

22.03.2013 17:00
Google+ ile paylaş
TOBB Bursa Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Emine Örnek ve yönetim kurulu üyeleri, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Başkan Emine Örnek ve beraberindeki heyet Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile bir araya geldi. İş hayatında kadın olmanın getirdiği sorumluluk ve önemin vurgulandığı ziyarette, Başkan Emine Örnek gelecek ay Türkiye’de ilk defa Bursa’da TOBB tarafından yapılması planlanan Kadın Girişimciler Fuarı ve Girişimcilik Zirvesi’nin önemine değindi. Bursa olarak ilk defa böyle bir etkinliğe ev sahibi yapılacak olmasının kendilerini hem gururlandırdığını hem de heyecanlandırdığını kaydeden Örnek, Nilüfer Belediyesi ve diğer yerel yönetimlerin vereceği desteğin çok önemli olduğunu kaydetti.

Emine Örnek ve ekibini üstlendikleri görev ve misyondan dolayı kutlayan Başkan Mustafa Bozbey ise, kadınların iş hayatına atılıp istihdama katılması için kurum olarak kendilerinin de halk eğitimle birlikte çeşitli çalışmalara imza attıklarını ifade etti. Başkan Bozbey, Kadın Girişimciler Kurulu’nun düzenleyeceği dev organizasyon için üzerilerine düşeni yapmaya hazır olduklarını belirtti.
  •  Kadın girişimciler Başkan Bozbey’i ziyaret etti

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016