Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Altınöz’den Bozbey’e ziyaret

05.03.2012 17:00
Google+ ile paylaş
İş adamı ve sanayici Yakup Altınöz, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret etti.

Nilüfer Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini ve özellikle Nilüfer’de izlenen kültür-sanat ve çevre sağlığı politikalarını takdir ettiğini belirten Yakup Altınöz ise hızla nüfusu artan ve sanayisi gelişen Nilüfer bölgesindeki gelişmelerin ilçeyi öne çıkardığını belirtti. 

Aynı zamanda pazarlama bilim uzmanı olan iş adamı Yakup Altınöz, ziyareti sonrasında ise geçtiğimiz kasım ayında yayınladığı Örnek Girişimcilerimiz isimli kitabını Başkan Bozbey’e hediye ederek girişimcilerin yerel yönetimlerin de desteğine ihtiyacı olduğunu söyledi. 

Yakup Altınöz' ün 2000-2010 yılları arasında haftalık bir gazetede yayınlanan, Bursa'nın marka olmuş isimlerinin iş dünyasına ilk girişleri, yol haritaları, karşılaştıkları zorluklar, mücadeleci ruhları ve başarıya uzanan hikâyelerinin anlatıldığı kitap Türkiye'de ve Bursa'da bir ilk olma özelliğini taşıyor. Bursa ve Türkiye ekonomisine yaptıkları katkılar nedeni ile kitabın başında Bursalı girişimcileri Cesur Yürekler olarak nitelendiren Altınöz’ün eseri 110 iş adamının hikâyesini barındırıyor.

  • Altınöz’den Bozbey’e ziyaret

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016