haber

“Gerçek Kesit: Manyak”ın galası Nilüfer’de yapıldı

Nilüfer Belediyesi, vizyona giren Gerçek Kesit: Manyak filminin Bursa galasına ev sahipliği yaptı. Onur Ünlü’nün yönettiği, Cahit Kaşıkçılar’ın senaryosunu yazdığı filmin Konak Kültürevi’ndeki galası büyük ilgi gördü. Onur Ünlü, Cahit Kaşıkçılar ve oyuncu kadrosunun da katıldığı gecede film, izleyicilerden tam not aldı. Film sonunda Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi Pınar Göz, Başkan Mustafa Bozbey adına oyunculara çiçek verdi. Gecede düzenlenen kokteyl sırasında ise izleyenler ve oyuncu kadrosu bir araya geldi. Film üzerine sohbetlerin yapıldığı gecede oyuncular ve sinemaseverler bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

BURSA’DAKİ İLGİ MEMNUN ETTİ

 

Filmin senaristliğini ve oyunculuğunu üstlenen Cahit Kaşıkçılar, gösterilen ilgiden dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, “Yeni vizyona girdik ve tepkiler çok güzel. Gerçek Kesit hayranları bu yapıma da gereken desteği veriyor. Bu filmde de gerçek yaşanmışlıklardan kesitler sergilemek istedik. Rıza isimli karakter, annesi ve sevdiği kadın arasında kalınca dağılıyor. Bu gerçek hayatta birçok insanın karşılaştığı bir durum. Gereken ilgi ve desteği görebilirsek, devamı gelecek. Nilüfer Belediyesi’ne verdiği destekten dolayı minnettarız” dedi.

 

Yönetmen Onur Ünlü de katkılarından dolayı Nilüfer Belediyesi’ne teşekkür ederek, Bursa’da gördükleri ilgiden dolayı memnun olduklarını dile getirdi.