haber

Küçük şampiyonlara Başkan Bozbey’den ödül

Küçük Kızlar Voleybol Ligi’nde namağlup Bursa şampiyonu olan Nilüfer Belediyespor sporcuları, sevinçlerini Başkan Mustafa Bozbey ile paylaştı. Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde gerçekleşen ziyarette Başkan Bozbey başarılı sporcuları ağırladı.

 

Spor kenti Nilüfer’e yakışır bir anlayışın  sonucu olarak, bir çok branşta başarıların gelmesinden duyduğu mutluluğu ifade eden Başkan Bozbey, “Spor kültürünüzü oluştururken, Ulu Önderimiz Atatürk’ün belirttiği gibi zeki, çevik ve ahlaklı olmayı ilke edinin. İyi insan olmak, başarılı olmaktan daha önemlidir. Sizleri, antrenörlerinizi ve Nilüfer Belediyespor Kulüp Başkanı Ali Karamık’ı emeklerinden dolayı kutluyorum. Sporun yanında sizlerden bir isteğim de mutlaka bir sanat dalıyla ilgilenmenizdir. Nilüfer’deki en büyük arzularımızdan birisi de gençlerimizin ve çocuklarımızın mutlaka bir sanat ve spor dalıyla uğraşmasıdır” dedi. Başkan Bozbey, sporcuları başarılarından dolayı ödüllendirdi

 

Hedef Türkiye şampiyonluğu

 

Hedeflerinin Haziran ayında Ankara’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’nda ipi göğüslemek olduğunu belirten kaptan Çağlanur Çakır ve tüm sporcular “O kupa Nilüfer’e gelecek”  diyerek, başarı sözü verdi.