Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey ÇEKÜDER'in heyecanına ortak oldu

25.09.2013 16:41
Google+ ile paylaş
Çalı Çevre ve Kültür Derneği (ÇEKÜDER) tarafından düzenlenen geceye katılan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, gençlerin heyecanına ortak oldu.

ÇEKÜDER üyeleri üç aylık çalışmalarının ardından hazırladıkları organizasyonda Çalı halkına hünerlerini sergiledi. Teatral ve müzikal gösterilerin sergilendiği geceye Çalılılar yoğun ilgi gösterdi. Gitar grubu gecede yaptığı müzik gösterisiyle beğeni toplarken, tiyatro grubu da ortaya koydukları oyunlarla ayakta alkışlandı. Performanslarıyla profesyonelleri aratmayan genç yetenekler, izleyenleri kimi zaman güldürürken, kimi zaman da duygulandırdı. 

Geceye katılan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de gençleri kutlayarak, mahallerdeki bu tür etkinliklere destek olmaya devam edeceklerini belirtti. Gitar grubunun performansının çok etkileyici olduğunu belirten Bozbey, dernek grubuna 20 tane gitar hediyesi sözü verdi. 

ÇEKÜDER Başkanı Emre Karagöz de hedeflerinin Çalı’nın gelenekleri ve kültürünü bir çatı altında toplanarak, gelecek nesillere aktarmak olduğunu kaydetti. 
  • Bozbey ÇEKÜDER'in heyecanına ortak oldu
  • Bozbey ÇEKÜDER'in heyecanına ortak oldu
  • Bozbey ÇEKÜDER'in heyecanına ortak oldu

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016