Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bitlisliler’den Başkan Bozbey’e ziyaret

17.03.2015 13:17
Google+ ile paylaş
Bursa Bitlis İli ve İlçeleri Derneği yönetimi Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret etti. Derneklerin her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Bozbey, “Nilüfer herkesin yaşamaktan büyük bir mutluluk duyduğu bir ilçe oldu” dedi.

Bursa Bitlis İli ve İlçeleri Derneği Başkanı Zülküf Sönmez ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret ettiler. Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde gerçekleşen ziyarette Başkan Bozbey, derneklere verdikleri önemi ve bu yöndeki çalışmalarını anlattı. Bozbey, “Siyasi parti ayrımı gözetmeden, kimseyi ayırmadan ve dışlamadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Herkesin katkısıyla Nilüfer gerçekten yaşanabilir ve herkesin yaşamaktan büyük bir mutluluk duyduğu bir ilçe oldu. Dernekler için yapmış olduğumuz Dernekler Yerleşkesi’nin bir örneği daha yok” diye konuştu. Bozbey sivil toplum örgütlerine desteklerinin şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da devam edeceğini belirtti.

Amaçlarının Bitlisliler’i bir araya getirerek hemşehrilik bağlarını güçlendirmek olduğunu söyleyen Dernek Başkanı Zülküf Sönmez bu amaçla bazı projeleri hayata geçirmek istediklerini kaydetti. Sönmez,  “Örf ve adetlerimizi Bursa’ya tanıtmaya çalışıyoruz. Bitlisliler’in her türlü platformda haklarını koruyacağız. Biz Bitlis sevdalısıyız. Bizler her anımızda Bitlis için neler yapabiliriz onun derdindeyiz" dedi.

  • Bitlisliler’den Başkan Bozbey’e ziyaret
  • Bitlisliler’den Başkan Bozbey’e ziyaret
  • Bitlisliler’den Başkan Bozbey’e ziyaret

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016