Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Spor Şenlikleri’nde voleybol heyecanı küçüklerle başladı

29.04.2015 15:12
Google+ ile paylaş
Nilüfer Spor Şenlikleri kapsamında küçükler kategorisinde düzenlenen voleybol müsabakaları 30 takımın katılımıyla coşku içinde gerçekleşti.

Nilüfer Spor Şenlikleri voleybol müsabakaları ile devam etti. En büyük katılımlardan birinin gerçekleştiği voleybol müsabakalarının küçükler kategorisi Koç Ortaokulu’nda gerçekleştirildi. 30 takım ve 300 öğrencinin ter döktüğü voleybol şenliklerinde 48 maç yapıldı.

 

Öğrencilerin ailelerinin ve okul arkadaşlarının da izlediği müsabakalar yoğun ilgi ve coşku içinde gerçekleşti. Kıran kırana geçen voleybol şenliğinde Küçük Erkekler’de iki takımla katılan Koç Ortaokulu birinciliği ve ikinciliği aldı. Eşref Ergin İlk ve ortaokulu üçüncü olurken, Doğanköy İlkokulu da dördüncü oldu.

 

Küçük Kızlar kategorisinde de Fethiye Ortaokulu birinci olurken, Koç Ortaokulu ikinci, Özel Tan Okulları üçüncü, Şahinkaya Koleji dördüncü olmaya hak kazandı.

 

Voleybol şenliğinde Küçük Kızlar kategorisinde birinci olan öğrencilere kupa ve madalyalarını Nilüfer Belediye Başkan Yardımcı Bukle Erman verdi. Dereceye giren diğer öğrenciler de ödüllerini okul yöneticileri ve beden eğitimi öğretmenlerinden aldı.

  • Spor Şenlikleri’nde voleybol heyecanı küçüklerle başladı
  • Spor Şenlikleri’nde voleybol heyecanı küçüklerle başladı
  • Spor Şenlikleri’nde voleybol heyecanı küçüklerle başladı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016