Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Spor Şenliğinin mimarları

22.05.2012 17:00
Google+ ile paylaş
11. Nilüfer Spor Şenlikleri’nin son gününü organizasyonunda görev alan branş yürütme kurulu üyeleri için bir kokteyl verildi.

Konak Olimpik Yüzme Tesisleri’nde düzenlenen kokteyle şenliklerde görev alan okul müdürleri, eğitmenler, Nilüfer Belediyespor görevlileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kaya ve Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in de hazır bulunduğu kokteylde, geride kalan dev organizasyonda sağlanan başarı, fark edilen eksiklikler ve gelecek spor şenliklerinde uygulanması gerekenler ele alındı.      

Önümüzdeki yıl şenlik programındaki pek çok müsabakanın tamamlanacak olan 5 bin kişilik Cengiz Göllü Spor Salonu’nda yapılacağını söyleyen Başkan Bozbey, şenlik organizasyonuna ait ayrı bir internet sitesi sayesinde Nilüfer Spor Şenlikleri’ne olan ilginin artırılabileceğini kaydetti. Uluslararası boyutunun daha da genişletilmesi, şenliğe yeni ülkelerin dahil edilmesi  gerektiğini  vurgulayan Bozbey “Kültürümüzü diğer ülkelere, diğer kültürlere tanıtabilmemiz, ülkemizin güzelliklerini onlarla paylaşmamız ve kendimizi ifade edebilmemiz çok önemli,” dedi. 

Nilüfer ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kaya da şenliğin uluslararası anlamda daha fazla katılıma sahip olabilmesi için kardeş okul projelerini geliştirmeyi hedefledikleri kaydetti.

Gecenin sonunda 11. Nilüfer Spor Şenlikleri’nde görev alan Nilüfer Belediyesi, Nilüfer Belediyespor personeli ve okul müdürleri ile öğretmenlere organizasyona olan katkılarından dolayı teşekkür plaketi verildi.
  • Spor Şenliğinin mimarları
  • Spor Şenliğinin mimarları
  • Spor Şenliğinin mimarları
  • Spor Şenliğinin mimarları
  • Spor Şenliğinin mimarları

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016