Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer’de fidanlar İyigüllü anısına dikildi

01.04.2017 14:42
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi ve Bursa Osmangazi Rotary Kulübü Orman Haftası kapsamında 50 çam fidanını, merhum Mehmet İyigüllü anısına toprakla buluşturdu.

Nilüfer Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da ağaçlandırma çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Orman Haftası kapsamında bu kez fidanlar Bursa Osmangazi Rotary Kulübü’nün eski başkanı merhum Mehmet İyigüllü anısına dikildi. Nilüfer Belediyesi ve Bursa Osmangazi Rotary Kulübü iş birliği ile Kurtuluş Mahallesi’nde düzenlenen dikim törenine katılım yoğun oldu. Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kayaoğlu, Nilüfer Belediye Başkan Danışmanı Dr. Sibel Özer, Bursa Osmangazi Rotary Kulübü Dönem Başkanı Metin Yaran ve kulüp üyeleri katıldı.

 

50 çam fidanının dikiminin ardından Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kayaoğlu, Bursa Osmangazi Rotary Kulübü Dönem Başkanı Metin Yaran’a ağaçlandırma çalışmalarına katkıları  için teşekkür belgesi verdi.

 

Sosyal sorumluluk projelerine her zaman destek verdiklerini kaydeden Yaran, merhum İyigüllü anısına gerçekleştirdikleri fidan dikimi ile ağaçlandırma çalışmalarına katkıda bulunmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

  • Nilüfer’de fidanlar İyigüllü anısına dikildi
  • Nilüfer’de fidanlar İyigüllü anısına dikildi
  • Nilüfer’de fidanlar İyigüllü anısına dikildi

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016