Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Sağlık için yürüdüler

29.04.2017 16:22
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi’nin, Bursa Koza Lions Kulübü ile birlikte Fitness eğitmeni Murat Bür öncülüğünde gerçekleştirdiği "Anne Lütfen Yürü" sabah sporu ve yürüyüşü büyük ilgi gördü.

İhsaniye Mahallesi’ndeki Şehit Jandarma Asteğmen Zeki Burak Okay Parkı’nda gerçekleştirilen "Anne Lütfen Yürü" sabah sporu ve yürüyüşüne katılım büyüktü. Sağlık sorunları olan annesini yürüyüşe teşvik için “Anne Lütfen Yürü” etkinliğini oluşturan spor eğitmeni Murat Bür’ün öncülüğünde gerçekleşen sabah sporuna her yaştan vatandaş katıldı. Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi Zekeriya Işık ile Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Gökay Özak da yürüyüşte yer aldı. Etkinliğe katılanlar spor eğitmeni öncülüğünde, hep birlikte yürüyüş yapma keyfi yaşadı.

 

NİLÜFER’DE SABAH YÜRÜYÜŞLERİ BAŞLIYOR

Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Gökay Özak, Nilüfer Belediyesi olarak halkın spor yapması için her zaman öncü olduklarını belirtti. Azak, bu amaçla baharla birlikte Nilüfer Belediyesi’nin önceki yıllarda da düzenlediği sabah yürüyüşü etkinliklerini 3 Mayıs 2017 Çarşamba gününden itibaren tekrar başlatacaklarını açıkladı. Sabah saat 06.45’te Cephanelik Koşu Yolu’nda, Kültür Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek yürüyüş yapacaklarını söyleyen Azak, “Çarşamba ve cumartesi sabahları, her hafta farklı mahallelerde, vatandaşlarımızla birlikte sağlık için yürüyeceğiz” dedi.

  • Sağlık için yürüdüler
  • Sağlık için yürüdüler

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016