Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey: Gençler için ne yapsak azdır

20.05.2013 17:00
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Bursa Şubesi işbirliğiyle düzenlenen 2012-2013 Kış Okulu Eğitim Çalışmaları’na katılan öğrencilerin sertifikaları düzenlenen törenle verildi.

Ekim ayında başlayan ve Nilüfer’deki belde ve bazı mahallerdeki çocukların daha fazla sosyal faaliyetler içerisinde bulunmalarının hedeflendiği eğitim projesinden çok sayıda öğrenci ve kursiyer yararlandı.

SBS, drama, resim, müzik, yüzme eğitimlerinin verildiği kış okulu sonunda  katılanlara takdim edildi. Nâzım Hikmet Kültürevi’nde düzenlenen törende konuşan Nilüfer Belediyesi Başkanı Mustafa Bozbey, yarınımızın umudu olan gençlerimize her türlü desteğin verilmeye çalışıldığını söyledi. Bugünün geçlerinin dünyayı ileriye götüreceğini vurgulayan Bozbey, "Onlar için ne yapsak azdır," diye konuştu. Bozbey, Nilüfer Belediyesi’nin gençlere yönelik proje üretmeye devam edeceğini vurguladı.

ÇYDD Bursa Şube Başkanı Süheyla Kaplan da, hedeflerinin tüm çocukların eğitimden eşit şartlarda yararlanmaları doğrultusunda yararlı çalışmalar yapmak olduğunu söyledi. Kaplan, Nilüfer Belediyesi’ne verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Öğrenci ve kursiyerler sertifikalarını Başkan Mustafa Bozbey’in elinden aldılar. Törende, gençler müzik, çok sesli koro ve tiyatro gösterisiyle hünerlerini sergiledi.
  • Bozbey: Gençler için ne yapsak azdır
  • Bozbey: Gençler için ne yapsak azdır
  • Bozbey: Gençler için ne yapsak azdır

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016